Aktuális állásajánlat: CAM techológus – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: CAM techológus

Főbb feladatok
  • Gyártás előkészítési folyamat teljeskörű koordinálása és optimalizálása az alábbi területeken: szerszámgyártás, elektróda gyártás, kisszériás sorozatgyártás
  • Megmunkáló szerszám kiválasztás
  • Megmunkálási idő becslés és szimuláció
  • Gyárthatósági elemzések készítése
  • Sales szervezet támogatása az ajánlatkészítésben a gyártástechnológussal együttműködve
  • Gyártási hatékonyság-javító intézkedések bevezetésének támogatása, hibamód elemzés
  • CAM megmunkálási idők ERP rendszerben dokumentálása
  • Gyártáskísérő mérnöki dokumentáció készítése (megmunkáló szerszám beállító lapok), rögzítése az ERP rendszerben
  • Gépkezelők szakmai támogatása, bevonása a gyártás előkészítés folyamatába
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Előremutató, stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat
  • CNC CAD-CAM programozás területen szerzett többéves tapasztalat, CNC gépkezelői jártasság előny
  • TOPSolid vagy NX ismerete (vagy hajlandóság a rapid betanulásra)
  • Többéves CNC CAD-CAM programozói tapasztalat
Szükséges végzettség
  • Gyártómérnöki végzettség, vagy gyártókörnyezetben szerzett többéves CNC CAD-CAM tapasztalat
Szükséges nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
KARRIER