Aktuális állásajánlat: CNC gépkezelő – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: CNC gépkezelő

Főbb feladatok
  • CNC forgácsoló szerszámok legalább alapszíntű ismerete
  • Mérőeszközök ismerete
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Gépeknél kihelyezett munkautasítások, ellenőrzési tervek betartása
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Min. 3 éves egyedi- és kisszériás sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Gépgyártástechnológiai technikus, gépi forgácsoló vagy CNC gépkezelő végzettség
  • Igény az önfejlesztésre
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Heidenhain vezérlő ismerete előny
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem (tapasztalattól függően)
  • Mozgóbér
  • Hűség bónusz
  • Mentor bónusz
  • Teljesítmény alapú egyedi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Útiköltség támogatás
  • Babaszületési bónusz, ifjú házasok bónusza
  • Dolgozói kedvezmény program
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
𝘅
🇬🇧 ENGLISHKARRIERKAPCSOLAT