Aktuális állásajánlat: Sales representative – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: Sales representative

Főbb feladatok
  • piackutatások készítése, versenytársak elemzése
  • az ügyfelek igényeinek felmérése
  • új üzleti lehetőségek és ügyfelek felkutatása
  • hideghívások következetes lebonyolítása
  • vállalat szolgáltatási és termékportfóliójának értékesítése
  • aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • ügyfelek, partnerek szakmai tanácsokkal való ellátása
  • üzleti tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • részvétel az árajánlatok készítésében
  • részvétel szerződések, megállapodások előkészítésében
  • részvétel szakmai rendezvényeken
  • részvétel az értékesítési terv kialakításában és megvalósításában
Szükséges tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kimagaslóan jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Hasonló területen / pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat
Szükséges nyelvtudás
  • Kiváló, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Előremutató, stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
𝘅
🇬🇧 ENGLISHKARRIERKAPCSOLAT