Aktuális állásajánlat: Szerszámtervező mérnök – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: Szerszámtervező mérnök

Főbb feladatok

Elsődlegesen a cégen belüli gyártás képviseletét látja el, biztosítja a vevői előírásokat, figyelembe véve az optimális gyártás számára szükséges dokumentációkat és adatokat.

  • DFM elkészítése a műanyag mérnökkel
  • Megvalósíthatósági tanulmány érdekében elkészíti

    – a vevői specifikáció elemzését
    – a termékmodell és a termékrajz elemzését, toleranciák figyelembe vételét
    – az árajánlati dokumentáció elemzését

    Javaslatot tesz

    – a termék esetleges módosítására
    – a szerszámkoncepcióra
  • Szerszámot, készüléket, alkatrészt tervez a CAD program segítségével
  • 3D-s, 2D-s dokumentációt készít, amiben szerepel a szerszám összeállítási rajz, termékrajz, műhelyrajz, gyártáshoz szükséges adatok, a projektvezetőtől átvett adatok
  • Tételjegyzéket készít, ahol minden tételt, alapanyagot, darabszámot, beszállítót rögzít
  • Szerszámkönyvet készít, amely tartalmazza a szerszámüzemeltetéshez szükséges információkat, karbantartási igényeket
  • A szerszámos üzem jelzése alapján részt vesz a szerszámoptimalizálásban, igény szerint elektródát is tervez
  • A termelés, a szerszámos, a műanyagos bevonásával „tapasztalati lapot”, „záró dokumentumot” készít
  • Részt vesz a feladat ellátásához szükséges hardver és szoftver kiválasztásában.
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Előremutató, stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat
  • Legalább egy év, hasonló munkakörben töltött idő
  • Microsoft Office alkalmazások gyakorlati ismerete
  • CAD szoftver(ek) ismerete
Szükséges végzettség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (egyetem/főiskola)
Szükséges nyelvtudás
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
Foglalkoztatás jellege
  • Teljes munkaidő
KARRIER