Aktuális állásajánlat: Vezető tervező – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: Vezető tervező

Főbb feladatok
  • DFMA készítése
  • Fröccsöntő szerszámok tervezése
  • 2D rajzok készítése
  • Fröccsöntő szerszámtervek véleményezése
  • DFMA javaslatok véleményezése
  • Gyártási dokumentáció ellenőrzése, kiadása
  • A szerszámtervező mérnökök munkájának felügyelete
  • A szerszámmérnökség folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása
  • Külsős tervezőkkel való kapcsolattartás, konstrukciók ellenőrzése, elbírálása
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Előremutató, stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat
  • Legalább 10 év műanyag fröccsöntő szerszám tervezői tapasztalat
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Szerszámtervező mérnökök munkájának vezetésére irányuló koncepció
  • Önálló problémafelismerés, konstrukcióelemzési képesség
  • Önfejlesztési igény
Szükséges végzettség
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Szükséges nyelvtudás
  • Angol szakmai és társalgási szint
Foglalkoztatás jellege
  • Teljes munkaidő
KARRIER