Aktuális állásajánlat: Összeszerelő – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: Összeszerelő

Főbb feladatok
  • A munkautasításoknak megfelelően az adott állomásra előírt szerelési és tesztelési feladatok elvégzése
  • Gyártóeszközök előírás szerinti használata, termelő eszközök állagmegóvása
  • Ügyelet az előírt darabszám teljesítésére
  • Minden esetben a műszakvezető/felettes utasítása szerinti munka, a házirendben foglaltak maradéktalan betartása
  • Fokozott figyelem a termék minőségére, minőségügyi kérdésekben a minőségbiztosítási ellenőr utasításainak megfelelő munkavégzés
  • Az előírt dokumentáció pontos vezetése, a selejtmennyiségek pontos vezetése, előírás szerinti tárolása
  • A munkaterület tisztán, rendezetten tartása, alapanyag szennyeződés, olajfolyás esetén a gépbeállító és a műszakvezető értesítése
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Alapfokú végzettség
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Előny, ha rendelkezik összeszerelői tapasztalatokkal
  • Előny, ha rendelkezik elektronikai illetve finommechanikai ismeretekkel
  • Jó kézügyesség
  • Rugalmasság
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Nyelvtudás
  • Nem szükséges
Tapasztalat
A foglalkoztatás jellege
  • Alkalmazott (teljes munkaidő)
KARRIER