Aktuális állásajánlat: Projektmenedzser – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: Projektmenedzser

Főbb feladatok
  • Szerszámainkhoz / alkatrészeinkhez kapcsolódó gyártási projektekben való részvétel. Ezek tervezése, koordinálása és nyomon követése az ajánlatadástól egészen a megvalósításig, illetve a garanciális időszak végéig
  • Projektek időtervének készítése, az ehhez szükséges információk összegyűjtése. Az ebben meghatározott határidők betartatása, az ütemezést érintő változások kezelése és lekövetése
  • Projekt költségvetésének követése és annak betartása a projektterv alapján
  • Rendszeres egyeztetés a projektekben részt vevő társosztályainkkal: fejlesztéssel, mérnökséggel, beszerzéssel, gyártással, logisztikával. Az osztályok munkájának összehangolása és koordinálása a projekt ütemezésen keresztül
  • Az aktuális eladási lehetőségek monitorozása, részvétel az ajánlatadási folyamatban
  • Eladott szerszámok/alkatrészek kiszállítási ütemezésével kapcsolatos kommunikáció
  • A projektekkel kapcsolatos kommunikáció irányítása, a szükséges információk összegyűjtése és ezek megfelelő körben való megosztása a szervezeten belül
  • Projektekhez kapcsolódó megbeszéléseken való részvétel, ezek szervezése és vezetése a meghatározott feladatkörhöz kapcsolódóan, az összefoglalók elkészítése
  • A projekt adatbázis naprakészen tartása
  • Heti és havi összefoglaló jelentések készítése
Szükséges végzettség
  • Felsőfokú végzettség
Szükséges nyelvtudás
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS Office és Windows felhasználószintű ismerete
  • Kiemelt üzleti szemlélet
  • Felelősségvállalás
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors kapcsolatteremtési képesség
  • Rendszeres utazási kedv belföldön és külföldön egyaránt
  • Rugalmasság, magas stressztűrő képesség
  • Dinamikus, céltudatos személyiség
  • Hasonló területen és iparágban eltöltött 1-3 év
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Modern, új géppark és munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
A foglalkoztatás jellege
  • Alkalmazott (teljes munkaidő)

KARRIER