Aktuális állásajánlat: CNC marógép-kezelő – MouldTech Systems

Aktuális állásajánlat: CNC marógép-kezelő

Főbb feladatok
  • A műszaki rajz olvasása, értelmezése
  • A munkafeladat végrehajtásához szükséges anyagok, eszközök, felszerelések előkészítése, megmunkálási feladatnak megfelelő átszerelése
  • Megmunkáló ciklus önálló felügyelete, önellenőrzés a munkafolyamat végeztével
  • Mérőeszközök használata, mérési eredmények dokumentálása
  • Mérési jegyzőkönyvek értelmezése, NC program módosítás, méretkorrekció önálló végrehajtása
  • Termelési adatok rögzítése
  • Napi karbantartási feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Gépgyártástechnológiai technikus, gépi forgácsoló vagy CNC gépkezelő végzettség
  • Igény az önfejlesztésre
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
Szükséges tapasztalat
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség
  • Középiskola
Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív cég
  • Egyedi, új gépek, modern és új munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
𝘅
🇬🇧 ENGLISHKARRIERKAPCSOLAT